Agenda

 vr 01 apr 22:45   Koppie Bar Tim Schalkx
 Koppie Bar Assendelft, Assendelft
 vr 01 apr 23:30   Hoognood Festival 2022 Immer Hansi
Evenemententerrein Fijnaart, Fijnaart
 za 02 apr 20:00   Bedrijfsfeest Immer Hansi
 Bunnik Plants, Bleiswijk
 zo 03 apr 01:00   Sunsation Immer Hansi
festivalterrein Middelstum, Middelstum
 zo 03 apr 01:30   Puha Bar & Bites Marco Kraats
Puha Bar & Bites, Bodegraven
 ma 04 apr 23:30   De Bierkeller Tim Schalkx
 Bierkeller, Rotterdam
 di 05 apr 17:00   Cin Cin Immer Hansi
 Cin-Cin Gerlos, Gerlos
 di 05 apr 22:30   Borrelbar Ray Benjamin
Borrelbar, Alphen aan den Rijn
 wo 06 apr 21:00   Bolle Jan Ray Benjamin
 Café Bolle Jan, Amsterdam
 vr 08 apr 21:00   Lindefeesten Sambeek 2022 Immer Hansi
Feesttent Sambeek, Sambeek
 vr 08 apr 22:00   Besloten Tim Schalkx
't Boshuys, Best
 za 09 apr 21:30   Café Zaal De HeerenMeester Tim Schalkx
 Café Zaal De HeerenMeester, Schijndel
 za 09 apr 23:00   Boeruh Rock Festival Marco Kraats
Boeruh Rock Festival, Herwijnen
 zo 10 apr 01:00   De Gelegenheid Immer Hansi
 De Gelegenheid, Musselkanaal
 zo 10 apr 17:30   LenteLive Festival Wolfgang Saufi
LenteLive Festival, De vecht / Terwolde
 zo 10 apr 18:00   Rebirth Festival Tim Schalkx
 Rebirth Festival, Helvoirt
 do 14 apr 21:00   Bolle Jan Ray Benjamin
 Café Bolle Jan, Amsterdam
 vr 15 apr 23:00   Goede Foute Vrijdag (Studio A12) Immer Hansi
 Brothers Festival Dome, Bunnik
 vr 15 apr 23:00   De Koster Tim Schalkx
 Café-Zaal de Koster, Reusel
 za 16 apr 01:00   de Heeren van Ruysdael Barry Fest
 Cafe de Heeren van Ruysdael, Veenendaal
 za 16 apr 19:00   Dorpsfeest in de Beemster Immer Hansi
Dorpsfeest in de Beemster, Middenbeemster
 za 16 apr 21:00   Alblasser Winterfest Barry Fest
 Jan Cornelis Polder, Rhoon
 za 16 apr 22:00   Bar de Dorstvlegel Tim Schalkx
 Bar De Dorstvlegel, Breezand
 za 16 apr 22:30   Brogum Marco Kraats
 Stichting Brogum, Zierikzee
 za 16 apr 23:15   Paas Carnaval Immer Hansi
 Café Ut Krisje, Rijsbergen
 zo 17 apr 01:00   Moose XXL @ Sportpaleis Immer Hansi
 Antwerps Sportpaleis, Antwerpen
 zo 17 apr 23:30   Stichting Paaspop Albergen Barry Fest
 Volksfeesten Albergen, Albergen
 zo 17 apr 23:45   Feesttent Eenrum Immer Hansi
 Spring Eenrum, Eenrum
 ma 18 apr 19:00   Café De Gaopert Tim Schalkx
 Café De Herberg, Hapert
 ma 18 apr 23:00   Café Den Bels Immer Hansi
 Café Den Bels, Casteren
 wo 20 apr 21:00   Bolle Jan Ray Benjamin
 Café Bolle Jan, Amsterdam
 vr 22 apr 20:30   Oranje comité Delfgauw DJ Maurice Après Ski Safari
Feesttent Bart Dekkerveld, Delfgauw
 vr 22 apr 23:00   Feesttent Wijchen Immer Hansi
 AWC, Wijchen
 za 23 apr 20:00   Brabantse Wal Festival Immer Hansi
Brabantse Wal Festival, Hoogerheide
 za 23 apr 22:00   Sv Gein OOrd Wolfgang Saufi
 SV Gein Oord Nieuwegein, Nieuwegein
 za 23 apr 22:30   Heropening Doirpshuis Stichting Oelbroeck Immer Hansi
 Stichting Oelbroeck, Sint Anthonis
 za 23 apr 22:30   Feesttent Groenstrook Heerjansdam Marco Kraats
Feesttent Groenstrook Heerjansdam, Heerjansdam
 za 23 apr 22:30   DENPOP Barry Fest
Het Muldershuis, Eibergen
 za 23 apr 23:59   Sv Gein OOrd Marco Kraats
 SV Gein Oord Nieuwegein, Nieuwegein
 di 26 apr 17:00   De Helden van Oranje DJ Maurice
 Stadspark, Groningen
 di 26 apr 21:00   This-it Barry Fest
 This-it, Werkendam
 di 26 apr 21:30   Vredenburgplein Utrecht Marco Kraats
Vredenburgplein Utrecht, Utrecht
 di 26 apr 22:00   This-it Wesley Broens
 This-it, Werkendam
 di 26 apr 22:45   Het Feest Paleis van Willem de Wijs Immer Hansi
 Zalencentrum De Witte Leeuw, Raamsdonksveer
 di 26 apr 23:00   Big Kingsnight Tim Schalkx